e
sv

Vezirkoprum.Com

16 Okunma — 10 Ocak 2016 22:15
avatar

ADMİN

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VEZİRKÖPRÜM.COM

Vezirköprüm.Com projesi,  İnternet Dünyasında Vezirköprü’nün de yerini alması adına atılmış bir adımdır.Vezirköprümüzün sanal alemde nitelikli ve kendine özgün bir paylaşım ortamının olmaması nedeniyele vezirkoprum.com ihtiyaç olarak görülmüş ve açılmıştır.

Bilindiği gibi çağımız internet çağı.İnsanlar artık internet üzerinden her türlü bilgiye kolayca evlerinden ulaşabilmekteler.Uzak kavramı artık bu sayede anlamını büyük ölçüde kaybetti.

Hal böyle iken Vezirköprü’müz internet ortamında incelendiğinde internet denen bu nimetten yeterince faydalanamadığı görülmektedir.Resmi kurum siteleri dışında ilçemizi tanıtan ve insanlarımızın paylaşımlarını aktarabileceği uygun  site çok azdır.Vezirkoprum.Com bu manada Vezirköprü için bir ilk olacaktır.

Vezirköprü tarihi çok eskilere dayanan, kendine has kültürü ve yaşam tarzlarının olduğu köklü bir yerleşim yeridir.Ayrıca doğa harikası yaylaları ve ormanlarıyla gezilmesi, görülmesi gereken bir yerdir. Vezirköprü’nün diğer bir özelliğide tarihimizde bir döneme ismini vermesidir.Köprülüler Dönemi diye anılan Osmanlı Devletinin tarihinde önemli bir yeri olan dönemde Köprülüler Ailesi Osmanlı yönetiminde olmuştur.

Bir Vezirköprülü olarak ilçemizin bu özelliklerini en iyi şekilde tanıtmak ve uzaktaki Vezirköprülü hemşehrilerimizin de memleket hasretlerini bir nebze azaltabilmek adına Vezirkoprum.Com u açtık.Uzun süredir çalışılan Vezirkoprum.Com büyük ölçüde tamamlandı.Ancak içerik olarak henüz çok az bir materyel mevcut.Bunun sebebi Vezirkoprum.Com un dinamik bir yapıya sahip olması.Vezirkoprum.Com olarak memleketini en iyi oralı olan orda yaşayan anlatır ilkesinden yola çıkarak köyünüzü, mahallenizi tanıtma fırsatını sizlere sunduk.Sitemiz üzerinden her türlü yazı resim video  bize göndererek paylaşım yapabilirsiniz. Böylece kendi memleketinizi kendi elinizden tatıtabilirsiniz. Paylaşımlarınız  e-mail yoluyla yada telefon yoluyla ulaşarak paylaşımda bulunabilirler.

Vezirkoprum.Com olarak bütün Vezirköprülü hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz

vezirkoprum

Facebooktwitterpinterestlinkedin
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Vezirkoprum.Com