Hakkımızda

              Vezirköprü Şehir Rehberi

                 Vezirkoprum.Com tamamen Vezirköprü’ye gönül vermiş bir gurup tarafından kurulmuş daha fazla kültürümüzü yaşatma adına ve yeni nesil’e geçmişi aktarabilmek için kurulan bir internet sitesidir. 
                 Vezirkopum.Com ‘un  hiçbir kurum, siyasi parti, ideolojik görüş ve benzeri hiç bir olgunun güdümünde yada tesirinde değil, bu ve benzeri düşünceler söz konusu bile değildir. Tamamen Vezirköprü için teknik ve maddi imkan ve koşulların elverdiği sürece  internet kanalıyla Vezirköprülüleri bilgilendirmek  amacıyla kurulmuştur. Zamanla Firma rehberi, seri ilanlar güncel olayların da ekleneceği site, Sistem geliştikçe ilerde Vezirköprü için bir şehir ve yaşam rehberi olmayı hedeflemektedir.

                Siteye eklenen yada eklenecek olan reklamlar ise tamamen sitenin işletilme, kurulum ve benzeri maliyetlerini karşılayabilmek, giderek büyüyerek daha gelişmiş teknikler ve daha geniş içerikler kullanabilmek ve sunabilmek maksadıyla organize edilmişlerdir. Bu konuda da sizlerin hoş görüsüne sığınıyoruz. Ayrıca sitemize sponsor olarak ya da reklam veverek destek vermek isteyenler de yönetimle iletişime geçebilir.

                 Siteye eklenen resimler, videolar  ve yazılan yazılarn çoğu kendimize ait olup, bir kısmı da internet, kitap gazete, dergi vb. ortamlardan ve herkese açık olan kaynaklardan derlenmiştir.Vezirköprü ve köylerine ait bilgiler ve diğer Vezirköprü ile ilgili yazı ve resimlerin elde edilmesinde Vezirköprü Kaymakamlığı tarafından çıkarılan Geçmişten Günümüze Vezirköprü Kitabından çok yararlanılmıştır. Bu nedenle bu kitabın ortaya çıkmasında emeği geçen herkese Vezirkoprum.Com olarak teşekkür ederiz.

               Yasal Uyarı : Vezirkoprum.Com sitesinde yayınlanan ve bundan sonra yayınlanacak olan her türlü yazı, resim, video, bağlantı vb. içerik tanıtım amacıyla eklenmekte olup; herhangi bir içeriğe yapılacak olan itiraz site yönetimine bildirildiğinde, 24 saat içerisinde ilgili içerik siteden kaldırılı ya da gerekli düzenleme yapılır.

Yönetim ile iletişime geçmek için ANASAYFA daki Üst menüden    İLETİŞİM   butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Facebooktwitterpinterestlinkedin